Mlp Cutie Mark Crew Balloon

269 ден Со ДДВ

Парови на фигури и додатоци скриени внатре во пакет во облик на балон, за забавно изненадување. Повлечете ја низата на балонот за да започнете забавата. Потоа, истресете ги шарените конфети за да го откриете скриениот лик! Побарајте ги сите 24 пони. (Секој се продава одделно).

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASE5966 Категории , , Ознака:
Бренд:: Mlp
Brands