Mini

5.999 ден Со ДДВ

Cam Mini e столче за хранење кое се користи од 6 – 36 месеци. Столчето има 3 позиции на потпирачот за грб и 2 позиции на потпирачот за нозе. Послужавникот е отстанлив и се прилагодува, седиштето има меко обложување, каиш со 5 точки за безбедност и корпа. Компактно преклопување.

Нема на залиха

Спореди
Шифра: S455-C247 Категории: , , Ознака:
Бренд: Cam
Бренд: