Mini Golf – Full Set

1.890 ден Со ДДВ

Мини голф сет наменет за внатрешна и надворешна употреба. Изработен од квалитетно дрво со вклучени 2 палки за деца.

Нема на залиха

Спореди
SKU: PLAN5683 Категории , , Ознака:
Бренд:: Plan Toys
Brands