Mini Crybabies Golden Edition

1.399 ден Со ДДВ

Нови куќи Crybabies во форма на златна солза! Ѕирнете внатре и пронајдете една од 12-те златни девојки! Секој лик пристигнува во комплет со магично шише, цуцла, стол и 2 персонализирани додатоци . а некои дури кријат и златен додаток!

2 на залиха

Спореди
SKU: IM93348 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cry Babies
Brands