Mini Bulldozer

939 ден Со ДДВ

Возилото е дизајнирано за мали бебешки рачиња, изработен од дрво и пигменти од органско потекло.

На залиха

Compare
Шифра: PLAN5441 Категории: , ,
Бренд:: Plan Toys
Brands