Мини амбулантно возило

699 ден Со ДДВ

Амбулантно возило кое доаѓа со светла и реални звучни ефекти на моторот и сирените со само едно притискање на копче.

На залиха

Compare
Шифра: HL1416564 Категории: , ,
Бренд:: Teamsterz
Brands