Mecho Motorised Kits Robo Bug

1.199 ден Со ДДВ

Стимулирајте ја имагинацијата и креативноста со 4M KidzLabs Robo Bug Mecho Motorized Kit. Изградете и тркајте се со лесен моторизиран тркачки автомобил од овој комплет. Истражете ги основните механичарски способности сами или со пријателите и членовите на семејството. Со различни делови, изградете систем за поврзување, погон на запчаник за моторот. Напојувајте го роботот со две АА батерии.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 4M03403 Категории , , Ознака:
Бренд:: 4M
Brands