Маса за вода и песок

6.990 ден Со ДДВ

Маса за играње со песок и вода. На масата има и замок, во кој се наоѓа витез, принцеза и злобен змеј.

На залиха

Спореди
SKU: XX2328 Категории , , Ознака:
Бренд:: Little Tikes
Brands