Маса за пикник

5.990 ден Со ДДВ

Совршена маса за активности. Оваа маса има простор за сместување до четири деца на возраст од 18 месеци и повеќе. Идеална е за боење или играње игри, а неговата практична површина за чистење значи дека е одлична и за неуредни јадачи и деца кои сакаат сликање.

На залиха

Спореди
SKU: XX2327 Категории , ,
Бренд:: Little Tikes
Brands