Маса за игра 2 во 1

899 ден Со ДДВ

Работна маса за играње со три алатки, чекан, шрафцигер и клуч и 6 додатоци. Практична кутија со алатки што детето секогаш може да го носи.

На залиха

Compare
Шифра: CLEMY17042 Категории: , ,
Бренд:: Clementoni Baby
Brands