Mario’s House & Yoshi Expansion Set

1.980 ден Со ДДВ

Овој колекционерски сет располага со градежна куќа со отворена врата, покрив со отвор со Супер ѕвезден блок, импровизирана лежалка и фигури на Јоши и Гумба.

На залиха

Compare
Шифра: 20LEG71367 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands