Mandalorian™ Battle Pack

1.310 ден Со ДДВ

Децата можат да изградат страшна мандалориска армија, да пресоздадат возбудливи сцени од Star Wars: The Mandalorian TV show и да развијат свои возбудливи приказни со овој сет.

На залиха

Compare
Шифра: 20LEG75267 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands