Makeup Set

1.799 ден Со ДДВ

Сет за шминкање кој вклучува огледало, четка, 5 парчиња козметика и торба за на струк. Децата ќе уживаат да се шминкаат себеси, членовите на семејството, пријателите или нивните кукли.

На залиха

Спореди
SKU: PLAN3487 Категории , , Ознака:
Бренд:: Plan Toys
Brands