Magzy SR Меки коцки 68041 (MX0167559)

1.777 ден Со ДДВ

Сет со 45 меки нетоксични коцки. Многу лесно се вклопуваат и може да се дезинфицираат на 100 ° C. Тие помагаат во развојот на моторните вештини, препознавање на боите и креативноста кај децата.

На залиха

Спореди