Magzy SR Меки коцки

699 ден Со ДДВ

Сет со 25 меки нетоксични коцки. Многу лесно се вклопуваат и може да се дезинфицираат на 100 ° C. Тие помагаат во развојот на моторните вештини, препознавање на боите и креативноста кај децата.

На залиха

Compare
Шифра: MGZ915639 Категории: , ,
Бренд:: Останато