Magnetic Mini Tile Art

789 ден Со ДДВ

Истражете ја забавата во уметноста и занаетчиството со сетот 4M Magnetic Tile Art. Создадете уметнички дела, закачете ги на плочки и нанесете магнети за да ги ставите на која било метална површина.

На залиха

Compare
Шифра: 4M04563 Категории: , ,
Бренд:: 4M
Brands