Lps – Изненадување

249 ден Со ДДВ

Носете го вашето омилено LPS милениче како накит. Секоја кесичка содржи мало животно со куќа што се прицврстува на прстенот. Соберете ги сите 24 нови миленици и носете ги со стил.

На залиха

Спореди