Lps Cooler Crew Pack – 5 миленици и 5 аксесоари

1.999 ден Со ДДВ

За шарена забава со Lps, потребна ви е само една машина за замрзнато освежување. Освежување за топол летен ден и секое друго време од годината – 5 неодоливи миленичиња со тропски теми и уникатен додаток за секое од нив! Пронајдете куќа со банана шејк капа, количка лисица и многу други.

На залиха

Compare
Шифра: HASE5478 Категории: , ,
Бренд:: Lps
Brands