Lol Таен дневник глитер

999 ден Со ДДВ

Lol сјаен дневник со сјајно пенкало, стикери, лепак, скапоцени камења и торба за изненадување. Идеално за сите љубители на изненадувањата на Lol! Чувајте ги сите ваши тајни тука.

1 на залиха

Спореди
SKU: MGZ541722 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lol
Brands