Lol Таен дневник глитер

999 ден Со ДДВ

Lol сјаен дневник со сјајно пенкало, стикери, лепак, скапоцени камења и торба за изненадување. Идеално за сите љубители на изненадувањата на Lol! Чувајте ги сите ваши тајни тука.

Нема на залиха

Спореди
Шифра: MGZ661925 Категории: , ,
Бренд:: Lol
Brands