Lol Surprise Queens Doll

1.399 ден Со ДДВ

Запознајте ги куклите Lol Surprise Queens! Овие кукли сакаат да се забавуваат и гордо се истакнуваат на модната писта, подиумот за танцување и на церемониите.Овие кралици на Лол ги исправаат своите круни и секогаш седат исправени на своите тронови. Куклите Lol Surprise Queen вклучуваат свој трон и прекрасна круна.

Нема на залиха

Спореди
SKU: LOL579830 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lol
Brands