Lol Surprise Omg Minis

789 ден Со ДДВ

Фантастичните Lol ликовите се во минијатурни големини! Секоја мини кукла е реплика нивните модни кукли и доаѓа со препознатливи додатоци. Постојат 18 различни Lol minis!

Нема на залиха

Спореди
SKU: LOL579618 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lol
Brands