Lol Surprise Color Change Me & My Lil Sis

1.979 ден Со ДДВ

Подгответе се за искуство со распакување какво што не сте виделе досега. Секој сет доаѓа со две топки кои откриваат две уникатни играчки Lol. Кога ќе се стават во вода, играчките ќе ве изненадат со промената на бојата. Вашите омилени парови вклучуваат 10 изненадувања. Колекционерска кукла со додатоци е одличен роденденски подарок за деца или подарок за секоја пригода. Совршена за забавна, креативна и имагинативна игра за деца.

Нема на залиха

Спореди
SKU: LOL580614 Категории , , Ознака:
Бренд: Lol
Бренд: