Lol Present Surprise

979 ден Со ДДВ

Вашата омилена кукла Lol сега пристигнува во симпатична кутија изненадување. 12 различни девојки. Секоја од нив претставува по еден календарски месец. Тие ја менуваат бојата кога ги капете и имаат 8 додатоци изненадување, тајна порака, забавна капа, чевли, LOL кукла…

Нема на залиха

Спореди
SKU: LOL570660 Категории , ,
Бренд:: Lol
Brands