Lol Omg Styling Head set

3.299 ден Со ДДВ

Lol глава за стилизирање со многу додатоци. Парчињата коса се направени во 3 различни бои, но има многу начини да се мешаат и совпаѓаат. Стилизирајте и направете да изгледа импресивно.

2 на залиха

Спореди
SKU: LOL574194 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lol
Brands