Lol Omg Remix

2.990 ден Со ДДВ

Секоја од куклите Lol Omg Remix има свој музички и моден стил. Секоја модна кукла вклучува 2 целосни модни изгледи – но нејзината друга облека е ремиксирана! Вклучува и музички додатоци.

На залиха

Compare
Шифра: LOL567226 Категории: , ,
Бренд:: Lol
Brands