Lol Omg Doll

2.999 ден Со ДДВ

Слатка девојка Lol доаѓа директно од модната писта. Отворете прекрасна торба со модни додатоци и обликувајте ја за претстојните ревии. Во пакетот ве очекуваат 20 изненадувања за модните изданија на моделот. Направете најубави комбинации да бидат најубави на подиумот за фотографирање.

На залиха

Спореди
SKU: LOL572756 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lol
Brands