Lol Omg Doll asst

2.649 ден Со ДДВ

Ново фантастично изненадување! Секоја кукла има неверојатен изглед, убава коса и свој феноменален стил на ОМГ во пакет со 20 изненадувања. OMG девојките носат трендовски модни детали, феноменални чанти, чевли и капи. Пакетите се и гардероба. Рацете на куклите може да се одвојат, за полесно менување во вашите омилени комбинации. Кога ќе ја облечете куклата, ставете ја на пиедестал, тие стојат како модели на пистата!

Нема на залиха

Спореди
SKU: LOL559788 Категории , ,
Бренд:: Lol
Brands