Lol Hairgoals 2 asst

1.999 ден Со ДДВ

Lol Surprise Hairgoals Series 2 содржи 15 изненадувања, вклучувајќи кукла изненадување со прекрасна вистинска косa во сите бои на виножитото, фантастичен стил и со нови трендовски фризури! Пронајдете една од 9-те нови фантастични кукли Lол! Секоја од нив ве чека со големо изненадување за промена на бојата! Натопете ја кукла во вода и ќе доживеет воодушевување 🙂 Не ја фрлајте амбалажата која може да ја користите како витрина каде што можете да ја прикажете вашата најнова креација!

На залиха

Compare
Шифра: LOL572657 Категории: , ,
Бренд:: Lol
Brands