Lol All Star BB asst

1.299 ден Со ДДВ

LOL ALL STAR B.B.s Отклучете 8 изненадувања, вклучувајќи кукла со блескава гардероба и додаток за бејзбол. Соберете ги двата тима – Heart Breakers и Lucky Stars. Секоја кукла вклучува нови трендовски спортски дресови и бејзбол додатоци како шлемови, ракавици или безбол палки. Соберете ги сите 12 кукли.

Нема на залиха

Compare
Шифра: LOL570363 Категории: , ,
Бренд:: Lol
Brands