Lol 4 in 1 Glamper

14.509 ден Со ДДВ

Гламурозна куќа на тркала за сите ваши кукли Lol, да патувате со нив со стил. Во фантастична нова боја и 4 во 1: автомобил, куќа, модна писта и осветлен базен. Лесно е да се склопи и сите додатоци се вклопуваат во автомобилот, така што можете да го носите насекаде со вас. Доколку го одделите предниот дел, добивате автомобил-диџеј станица со светлосни и звучни ефекти.

Нема на залиха

Спореди
SKU: LOL569459 Категории , , Ознака:
Бренд: Lol
Бренд: