Lloyd’s Journey

1.199 ден Со ДДВ

Кул Lego сет е инспирација за деца кои можат да ја создадат тврдината на Blizzard Warrior со коцки за градење со простор за минифигур. Исто така сетот вклучува лак со стрелачки играчки, елементи од мраз и градежен држач за мраз со златниот меч на Лојд.

На залиха

Compare
Шифра: 19LEG70671 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands