Лизгалка

7.590 ден Со ДДВ

Лизгалка за мали деца изработен од висококвалитетна пластика. Има нежна падина и скали лесни за искачување. Широката подлога и потпорната рачка за заклучување обезбедуваат дополнителна стабилност. Лизгалката се отклучува и преклопува за полесно складирање.

На залиха

Compare
Шифра: XX2337 Категории: , ,
Бренд:: Little Tikes
Brands