Lil Chameleon Sunny

1.999 ден Со ДДВ

Запознајте го Сани интерактивниот камелеон кој блеска во сите негови шарени расположенија! Најнежниот пријател има преку 30 уникатни звуци и неодоливи емоции! Кога Сани е супер среќен ќе биде светлозелен и ќе се смее, кога ќе се срами ќе поцрвене, а ако е осамен ќе поплави! Вашето ново мало милениче е родено за забава – пуштете ја вашата омилена песна и видете како ги менува боите на виножитото во ритамот на музиката!

5 на залиха

Спореди