Libelle Ocean Blue

17.999 ден Со ДДВ

Екстремно компактна и ултра лесна, Libelle е количка која ви овозможува да ја носите со себе на кое било место (воз, авион …) Има прилагодлив потпирач за нозе за да се оптимизира положбата на вашето дете. Флексибилни суспензии на предните тркала, кои овозможуваат стабилна контрола при возење. Бесконечни позиции на навалување на потпирачот за грб, кој се навалува непречено со една рака.

Нема на залиха

Спореди
БРОЈ: CY522001331 Категории: , ,
Бренд: Cybex
Бренд: