LEMO Tray Outback Green

2.499 ден Со ДДВ

Седнете го вашето бебе на трпезариска маса уште од најрана возраст благодарение на практичниот послужавник за јадење и ужинка за Cybex Lemo Baby Set. Голем послужавник со подигнати рабови за да се спречи излевање кој лесно и брзо се прицврстување на сетот за бебиња Cybex Lemo.

На залиха

Compare
Шифра: CY518002009 Категории: , ,
Бренд:: Cybex
Brands