LEMO Comfort Inlay Highchair Storm Grey

2.499 ден Со ДДВ

Со перничето за столчето Cybex Lemo ( кое се продава одделно) му нудите на вашето дете поголема удобност и стабилност. Се употребува заедно со сетот за бебиња Lemo и може да се отстрани кога бебето расте и му треба повеќе простор.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY518001540 Категории , ,
Бренд:: Cybex
Brands