Lemo Comfort Inlay Highchair Pale Beige

2.499 ден Со ДДВ

Со перничето за столчето Cybex Lemo ( кое се продава одделно) му нудите на вашето дете поголема удобност и стабилност. Се употребува заедно со сетот за бебиња Lemo и може да се отстрани кога бебето расте и му треба повеќе простор.

1 на залиха

Спореди
SKU: CY518002380 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cybex
Brands