LEMO Baby Set Twilight Blue

5.499 ден Со ДДВ

Бебешкиот сет го трансформира столчето Cybex Lemo во вистинска столче за јадење. Вклучува целосна единица за седиште и систем на ремени.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY518001523 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cybex
Brands