LEMO Baby Set Porcelaine White

5.499 ден Со ДДВ

Бебешкиот сет го трансформира столчето Cybex Lemo во вистинска столче за јадење. Вклучува целосна единица за седиште и систем на ремени.

Нема на залиха

Спореди
Шифра: CY518001525 Категории: , ,
Бренд:: Cybex
Brands