Lacing Board

1.190 ден Со ДДВ

Направете го вашето ремек-дело од оваа табла за врвки! Оваа играчка им помага на децата да развијат фини моторни вештини и координација на рацете и очите, како и да ја зајакнат нивната креативност. Во сетот се вклучени 1 табла за врзување, 2 врвки, 4 различни форми и бои.

2 на залиха

Спореди
SKU: PLAN5372 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Plan Toys
Brands