Кутија за ужина – Нарвал

1.129 ден Со ДДВ

Вашето малечко ќе ja обожава овaa шаренa кутија, одлична за ручек до училиште или закуска до паркот. Овој сет поттикнува независно јадење и ги прави секојдневните оброци забавни. Кутијата за ужинка е со лесни клипови за затворање и гумена рамка на капакот што, кога е затворено, спречува несакано истурање на храната.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HOP9I414510 Категории , , Ознака:
Бренд: Skip Hop
Бренд: