Kung Fu Battle

3.415 ден Со ДДВ

Придружете им се на Minions за обука и прослави на кунг фу на битката за LEGO Minions Kung Fu. Прво, Минионите вежбаат кунг фу движења користејќи решетка за оружје. Потоа, тие можат да продефилираат со кинескиот змеј пред да им се восхитуваат на огномет стрелци што пукаат од врвот на храмот. Внимавајте на драматичното откритие кога Ото се појавува надвор од храмот.

На залиха

Compare
Шифра: 21LEG75550 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands