Кукла Панк

899 ден Со ДДВ

Панк кукли со симпатични и реални изрази на лице како вистински бебиња. Куклите имаат мека и шарена панк фризура и гитара.

На залиха

Compare
Шифра: SM020050 Категории: , ,
Бренд:: SunmanAbc
Brands