Кукла Лила

2.099 ден Со ДДВ

Дали сте подготвени да се сретнете со прекрасната кукла која кажува 8 говорни фрази. Куклата изгледа многу симпатично со нејзиниот реален изглед, меката коса и фустанот со дезени. Игрите сега ќе бидат пореални и позабавни, притиснете ја за стомачето и ќе ги слушнете речениците што ги зборува .

На залиха

Спореди