Куќа за принцези

12.990 ден Со ДДВ

Совршена прва куќа за секое малечко! Оваа шармантна детска куќа за принцези е наменета само за помали деца. Малите деца ќе се забавуваат играјќи со часови или во или околу куќата. Современ стајлинг за да личи на вистинска куќа: -2 работни врати -2 прозорци -слот за пошта (не е вклучена пошта) -држач за знаме (знамињата не се вклучени) Лесна за полесно движење и преместување

Нема на залиха

Compare
Шифра: LT485145 Категории: , ,
Бренд:: Little Tikes
Brands