Куќа џунгла

26.490 ден Со ДДВ

Прекрасен комплекс куќа џунгла идеална за активна игра за вашите дечиња. Децата можат да каскадираат по брановидниот тобоган и да ја користат карго-мрежата за да развијат вештини за качување по јаже. Отворите на приземјето поврзуваат една област за играње со следната преку тајно бегство.

На залиха

Спореди
SKU: XX2336 Категории , ,
Бренд:: Little Tikes
Brands