Коњче клацкалка

2.890 ден Со ДДВ

Коњ клацкалка дизајниран во виолетова боја со измазнети агли и рабови. Децата ќе научат рамнотежа и координација. Доволно издржливо за да трае со генерации!

На залиха

Compare
Шифра: XX2480 Категории: , ,
Бренд:: Little Tikes
Brands