Кинетички песок виолетова боја 1000 гр.

479 ден Со ДДВ

Сосема нова забава на моделирање со кинетички песок. Кинетички песок во виолетова боја, замесете го, формирајте форми, и растурете го повторно! Тој е антимикробен и антибактериски. Ги подобрува моторните вештини на децата и им овозможува да создаваат свои креации.

На залиха

Compare
Шифра: SM002242 Категории: , ,
Бренд:: Fun Dough
Brands