Кинетички песок со калапи

779 ден Со ДДВ

Создадете светкава, треперлива, блескава креација со мулти-пакетот со кинетички песок. Користете ги калапите во форма на замок и можете да изградите свое кинетичко кралство. Со песокот кој никогаш не пресушува, можностите се бесконечни. Кинетичкиот песок е забавен и безбеден за секого!

На залиха

Compare
Шифра: SN6038015 Категории: , ,
Бренд:: Kinetic Sand
Brands